Sexy tělo podle Rihanny

27. ledna 2008 v 14:01 | Cookie |  Pohyb

Když tančíte do rytmu jejího hitu Umbrella, určitě toužíte po těle, jaké vlastní tato žhavá Barbadosanka. Stačí vyzkoušet její taneční trénink a budete ho mít!


1. Boky: Postranní úmysly

a) Postavte se do širokého stoje rozkročného a prsty u nohou vytočte do stran. Pravou ruku zapřete v bok a levou vzpažte. Prsty míří
ke stropu.

b) Ukloňte se doprava a vytáhněte se za levou rukou. Nehrbte se přitom v zádech. Pánev se po celou dobu cvičení ani nehne. Hluboce se nadechněte. Vraťte se a vyměňte strany. Zopakujte pětkrát.

1. Postranní úmysly
1. Postranní úmysly

2. Zadek: Ladný výpad

a) Ze stoje vykročte pravou nohou vpřed a přeneste na ni váhu. Levou nohou se zapřete o bříška prstů. Obě ruce předpažte ve výši ramen. Dlaně otočte k sobě a ramena tlačte dolů.

b) Teď zatněte břišní svaly a pokrčte pravou nohu. Zároveň rozpažte a dlaně natočte dolů. Vraťte se do výchozí polohy a opakujte zase pětkrát. Pak vyměňte nohy.

1. Postranní úmysly
2. Ladný výpad

3. Záda: Páteřní zákruta

a) Široce se rozkročte a pokrčte kolena tak, aby se kryla s prsty u nohou. Předkloňte se a s napnutými pažemi se zapřete o zem.

b) Vytočte levou paži ke stropu a pravou přesuňte mezi nohy, abyste se o ni mohla lépe zapřít a neztratila přitom rovnováhu. Paže by spolu měly tvořit jednu přímku od podlahy ke stropu. Zároveň natočte boky a podívejte se za levou rukou.
Třikrát se v této pozici zhluboka nadechněte a vydechněte. Pak vyměňte strany. Zacvičte třikrát na každou stranu.

1. Postranní úmysly
3. Páteřní zákruta

4. Stehna: Baletní nářez

a) Stoupněte si do stoje spatného a chodidla vytočte do stran. V úrovni ramen rozpažte a ruce lehce pokrčte v loktech.

b) Pokrčte kolena, ramena tlačte dolů a s rovnými zády klesejte dolů. Paty zůstávají na zemi. Snažte se dostat tak nízko, jak to jen bez odlepení pat od podložky jde.

c) Propněte nohy a postavte se na špičky. Snažte se udržet rovnováhu po dobu tří nádechů a výdechů. Pomalu se vraťte zpátky. Dejte si osm opakování.

1. Postranní úmysly
4. Baletní nářez

5. Hýždě: Kočičí tanec

a) Zapřete se o všechny čtyři, přičemž paže i stehna tvoří s osou těla pravý úhel. Zanožte levou nohu a propněte ji (záda se vám lehce prohnou). Zhluboka se nadechněte.

b) S výdechem zatněte břišní svaly a přitáhněte levé koleno k čelu. Lehce se přitom vyhrbte. Vraťte se do pozice a) a dopřejte si deset opakování. Poté vyměňte nohy.

1. Postranní úmysly
5. Kočičí tanec

6. Břicho: Houpačka

a) Lehněte si na podložku a ruce nechte volně ležet nad hlavou. Zvedněte nohy a pokrčte je tak, že stehna s lýtky svírají pravý úhel. Prsty u nohou jsou v jedné přímce s lýtky. Přitlačte bedra k podložce a nadechněte se.

b) S výdechem zatněte břišní svaly, zvedněte paže ze země a horním obloukem je přitáhněte k tělu. Zároveň od podložky odlepte hlavu a ramena. Uvolněte krk. V této poloze se hluboce nadechněte a vydechněte. Vraťte se do polohy a) a zopakujte dvacetkrát.

1. Postranní úmysly
6. Houpačka

7. Břicho: Lstivá kobra

a) Lehněte si na břicho a zapřete se o lokty a bříška prstů u nohou. Levou ruku zatněte v pěst, kterou chytnete dlaní pravé horní končetiny.

b) Zvedněte břicho, boky a kolena od země. Zatněte přitom břišní svaly a uvolněte ramena a krk. Dívejte se dolů na podložku. Stáhněte pupík k páteři a vydržte tak půl minuty. Na dalších třicet sekund se vraťte do polohy a). Cvik udělejte třikrát.

1. Postranní úmysly
7. Lstivá kobra
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Wiky Wiky | E-mail | Web | 27. ledna 2008 v 14:03 | Reagovat

Založila jsem novej blog.

-hry,filmy na mobil

-referáty do školy

-nějaký články o muzice

-atd

www.obyc.blog.cz

Sorry za reklamu

2 Emik Emik | 27. března 2008 v 17:28 | Reagovat

Mas to tu nadherny,taky hubnu a nejradsi mam Rihannu takze tohle mi moooc pomohlo.Strasne ti dekuju zes to sem dala.A hode stesti k vytouzzenemu telu :D

3 Evik Evik | 3. dubna 2008 v 11:48 | Reagovat

tyhle cviky znam z pilates

4 www.doplnky-fitness.cz www.doplnky-fitness.cz | Web | 8. února 2009 v 21:03 | Reagovat

Ahoj. Za prvé bych se chtěl omluvit za reklamu, ale fakt mi to nedalo a musím se pochlubit. Kukněte sem: www.doplnky-fitness.cz. Jestli chcete zhubnout, vypadat krásně, udělat ze sebe svalovce tak to určitě navštivte. Sám jsem tam už parkrát nakoupil a nemůžu si to vynachválit. Klikejte na web a jste tam a navíc za pokus nic nedáte ;-)

5 Mirka Mirka | 21. dubna 2012 v 21:03 | Reagovat

Ahoj. Máš to tu fakt krásný. A nechtěla bys přidat cvičení nějaké další celebrity?

6 Luďka Luďka | E-mail | Web | 28. dubna 2015 v 16:03 | Reagovat

Začínám na svém těle pracovat a už se rýsují i svaly. Celulitida mizí díky krému, tak je to paráda http://www.eshop-rychle.cz/www-bioaromakosmetika-cz/Prirodni-kosmetika/krem-proti-celulitide-s-rozmarynem-a-cernym-peprem

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama